REKRUTACJA

Kto może być uczestnikiem projektu?
W projekcie mogą wziąć udział osoby, które spełnią dwa warunki:

 1. osoby fizyczne, przedstawiciele osób prawnych i jednostek nieposiadających osobowości prawnej, którzy planują utworzyć i prowadzić żłobek  lub klub dziecięcy, osoby fizyczne,  w tym prowadzące działalność na własny rachunek, przedstawiciele osób prawnych i jednostek nieposiadających osobowości prawnej, którzy planują zatrudnienie dziennego opiekuna.
 2. Osoby z gmin znajdujących się na liście Osoby pochodzące z gmin (zameldowane/zamieszkałe/prowadzące działalność) na terenie, których mieszka 5 tys. i więcej mieszkańców z obszaru województw: kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, mazowieckiego. Sprawdź listę gmin. Jeśli Twoja gmina znajduje się na liście, możesz wziąć udział w szkoleniu.

Zapraszamy każdą osobę, która zainteresowana jest założeniem żłobka/klubu dziecięcego lub zatrudnieniem opiekuna dziennego, i której bliska jest idea instytucjonalnej opieki nad dziećmi do lat 3, będącej wsparciem dla pracujących rodziców.

Jak się zgłosić?

By zapisać się na bezpłatne szkolenie w zakresie form opieki nad dziećmi do lat 3 „Jak założyć żłobek? Misja, wizja i biznes” wystarczy wypełnić i wysłać zgłoszenie ON-LINE

Najpóźniej w ciągu 3 dni skontaktuje się z Państwem pracownik Biura Projektu i przekaże szczegółowe informacje o szkoleniu.

KOMPLET DOKUMENTÓW REKRUTACYJNYCH

1. Formularz zgłoszeniowy

2. Deklaracja uczestnictwa

3. Oświadczenie uczestnika projektu

 


Po zakończeniu udziału w szkoleniu „Jak założyć żłobek? Misja, wizja i biznes”  każdy uczestnik projektu może również wziąć udział w następujących formach wsparcia:

 1. By zapisać się na bezpłatne szkolenia dodatkowe dla chętnych wystarczy sprawdzić HARMONOGRAM SZKOLEŃ i wybrać dogodną dla siebie tematykę (do wyboru: „Zarządzanie zasobami ludzkimi i budowanie zespołu w instytucji opieki nad dziećmi do lat 3” lub „Budowanie wizerunku instytucji opieki nad dziećmi do lat 3”) oraz termin szkolenia a następnie wysłać zgłoszenie ON-LINE
 2. By wziąć udział w bezpłatnym Wyjeździe studyjnym należy wybrać dogodny termin sprawdzając HARMONOGRAM WYJAZDÓW STUDYJNYCH a następnie wysłać zgłoszenie ON-LINE

Najpóźniej w ciągu 3 dni skontaktuje się z Państwem pracownik Biura Projektu i przekaże szczegółowe informacje o szkoleniu.

 

Dodatkowych informacji udziela Zespół Projektu pod numerem telefonu: 52 567 00 17, e-mail: centrum@byd.pl

 

 

 • NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  21/12/2021

  „Budowanie wizerunku instytucji opieki nad dziećmi do lat 3”
  BYDGOSZCZ 18 - 19 stycznia 2022

  „Zarządzanie zasobami ludzkimi i budowanie zespołu w instytucji opieki nad dziećmi do lat 3”
  BYDGOSZCZ 29 - 30 stycznia 2022

 • ZAPROSZENIE NA WYJAZD STUDYJNY

  20/12/2021

  Serdecznie zapraszamy do udziału w  bezpłatnym wyjeździe studyjnym, będącym kontynuacją tematyki szkoleń dotyczących organizowania opieki nad dziećmi do lat 3.

  PROGRAM WYJAZDU STUDYJNEGO pobierz program

  Najbliższe terminy:

  Bydgoszcz  25 - 26 stycznia 2022  zapisz się ON-LINE

  Zapisy i szczegółowe informacje otrzymacie Państwo w Biurze Projektu.

  Informacje dotyczące rozliczania kosztów dojazdu